Menu
Česky English Russian
Drobečková navigace

Úvod > Ostatní kotle a vyvíječe > Přepravitelné kotelny

Přepravitelné kotelny

Použití:

Přepravitelné kotelny jsou okamžitě použitelné tepelné zdroje v kontejneru nebo jako návěsy na mobilním podvozku. Jsou použitelné jako stálé energetické zdroje i jako skutečná náhrada stabilní kotelny. Přepravitelné kotelny mohou být použity jako dočasné energetické zdroje např. při poruše stabilní kotelny nebo během plánované údržby většího rozsahu. Mobilní kotelny na vlastním podvozku jsou určeny pro speciální technologické aplikace, jako například pro bezvýkopové rukávcové sanace kanalizačních řádů apod.

  

Foto_1.JPGFoto_a.pngFoto_3.JPG

 

Charakteristika:

Přepravitelné kotelny jsou mobilní jednotky, které jsou kompletně smontovány v našem výrobním závodě a jsou přepraveny do místa instalace. Kotel, elektroinstalace a veškerá technologie jsou namontovány na ocelovém rámu, buď v kontejneru, nebo na návěsu. Kontejnery poskytují svou koncepcí operativní pružnost při instalaci. Tímto jsme schopni reagovat rychle podle okamžitých potřeb našich zákazníků. Mobilní kotelny na vlastním podvozku jsou vybaveny i elektrocentrálou a mohou být zcela nezávislé na vnější elektrické energii.

Přepravitelné kotelny jsou vyráběny ve všech modifikacích, dle potřeb zákazníka, a to podle média: teplovodní, horkovodní nebo parní - sytá pára, přehřátá pára a podle tlaku: nízkotlaké, středotlaké nebo vysokotlaké. S výkonem až do 19 MW.

Kotel je volitelně vybaven plynovými, olejovými nebo kombinovanými hořáky jak monoblokovými tak, průmyslovými dle požadavku zákazníka. Plně automatické spalování s plynulou regulací výkonu zajišťuje bezpečný a hospodárný provoz. Všechny části zařízení jsou přehledně uspořádány a snadno přístupny. Automatika kotelny poskytuje rychlý přehled o všech provozních stavech kotelny.

Kotelny obsahují oběhová čerpadla, chemické úpravny vod, expanzní a doplňovací systémy, napájecí čerpadla, napájecí nádrž s odplyněním, řídící a monitorovací zařízení a další nezbytné vybavení kotelen pro bezpečný a spolehlivý provoz. Kotel i kotelnu je možno na přání zákazníka vybavit zařízením pro bezobslužný provoz 8 nebo 24 hod. Skříně kontejnerů jsou opláštěné stropními a stěnovými sendvičovými panely z pozinkovaného plechu s barevným nástřikem polyesterovým lakem. Všechny dveře a otvory, které jsou nezbytné k snadnému přístupu k zařízení kotelny, jsou uzamykatelné.

 

Ke stažení: Přepravitelné kotelny.pdf