Menu
Česky English Russian
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Servis

Servis

Servisní činnost

Obrázek auta 2.jpg

 

Provádíme servis a pravidelnou údržbu kotelen, žíhacích a sušících pecí a jiných technologických spalovacích zařízení nejen po celé České republice, ale i v zahraničí pro více jak 200 stálých zákazníků. Pro pokrytí nejen celé ČR, ale i zahraničí máme několik servisních vozů, které jsou plně vybaveny pro servisní a montážní činnost. Tým několika servisních techniků se stará o to, aby naši zákazníci byli co nejvíce spokojeni s našimi službami.

Provádíme servis, opravy a montáž všech výrobců hořáků:

K nejčastějším patří:

 • AVP
 • PBS
 • Weishaupt
 • Kromschröder

   

  Obrázek1.jpg 

   

              

   

 • A mnoho dalších například: Intercal Riello, Klöckner, Saacke, Viadrus, Ray atd.                                           

 

Na spalovacích zařízeních provádíme:

o   kompletní výměny řídících systémů

o   servisní kontroly zařízení BOsB Gestra SpiraxSarco

o   servisní kontrolu detektorů plynu

o   uvádění do provozu

o   komplexní vyzkoušení za účasti TIČR

o   servis v průběhu záruční doby a servis po záruční době

 

Podmínky záručního a pozáručního servisu vycházejí z podstaty provozu energetických komplexů. V případě poruchy technologie je servis zajišťován dle telefonické domluvy nebo dle servisní smlouvy. Pozáruční servis je prováděn na základě servisní smlouvy mezi dvěma smluvními stranami a podmínky servisu jsou sjednány dle potřeb provozovatele zařízení.
Pro naše nejnáročnější zákazníky jsme schopni zajistit na území ČR také nepřetržité držení servisní 24 hod. pohotovosti, kdy technik vyjíždí ihned po telefonickém nahlášení poruchy.  Z důvodu rychlosti a operativnosti servisního zásahu držíme mnoho náhradních dílů skladem.
Jsme také dodavateli veškerých náhradních dílů pro hořáky, kotle a jiná zařízení jako jsou automatiky, plynové ventily, olejová čerpadla, tlakové a teplotní snímače, servopohony, hlídače plamene, snímače hladiny a ostatní komponenty, které zabezpečují a řídí chod spalovacích zařízení.

Technické vybavení

Technické a odborné zázemí naší firmy odpovídá více než 20leté zkušenosti v oblasti poskytování servisních služeb a umožňuje poskytovat tyto služby na vysoké profesionální úrovni. Pomocí moderních přístrojů dokážeme určit závadu na zařízení velmi rychle a uvést zařízení zpět do provozu nebo navrhnout jiné technické řešení. 

Kontakt:

Jméno

Funkce

Tel.

Fax.

E-mail

Martin Jurečka

vedoucí servisu

+420 777 774 503

+420 581 201 398

servis.png

Ing. Eva Pavlíková

asistentka servisu

+420 777 774 504

+420 581 201 398

servis.png

24 hod servisní služba     
(zákazníci se servisní smlouvou)

servis

+420 731 127 128